KurumsalIcKURUMSAL KİMLİK

Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü ‘nün halk sağlığı alanında, usul ve esasları hakkındaki yönetmeliğine uygun ve sağlık bakanlığından yetki belgeli olarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

 

İlaçlama Firmamız 18yıl WHO(Dünya Sağlık Teşkilatı ) nın ilaçlama gelişmelerini takip eden ve uygulayan, Sağlık Bakanlığından ruhsatlı İnsektisitlerle ilaçlama yapan, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur.

 

    İlaçlama konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak Radikal ilaçlama; bilimsel ve modern hizmetlerini, teknolojik ekipmanlarını, özenle eğitilmiş, iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisini, yılların birikimini ve tecrübesini müşterilerine başarıyla sunmaktadır.İlaçlama Sizin desteğinizle sürekli büyüme azmindedir.

 

    Toplam kalite anlayışı ile müşterinin ilaçlama hizmetinden tatminini temel hedefimiz olarak benimsedik.

 

Radikal ilaçlama yaptığı işin daima arkasındadır.

          MİSYONUMUZ

İlaçlama Sektöründeki gelişmeyi yakından takip ederek sürekli gelişen, öğrenen ve uygulayan bir ilaçlama firması olma başarısını göstermek, kalitesi dünyaca kabul edilmiş standartlarda, sağlıklı, dürüst, güler yüzlü, garantili, doğru ilaç, uygun doz, doğru uygulama ile kaliteli ilaçlama hizmeti vermek, ilaçlama Hizmetlerimizde sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olan ilaçlama şirketi olmaktır.

        VİZYONUMUZ

Radikal ilaçlama  hizmetlerinin temel koşulu olan çevreye, doğaya ve topluma saygılı, Doğru ilaç, doğru doz, doğru uygulama ve garanti ile yola çıkıp haşereden arınmış sağlıklı ortamlarda yaşamınızı ve çalışmanızı sağlayarak puro-aktif,etkin saygın bir hizmet kuruluşu olmak.

 

İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı ile faaliyetlerimizi planlarken “sürekli iyileştirme” yi hedeflemek.

 

İlaçlama yürütülmesinde en önemli kaynağımız; çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızın Şirket amaçları doğrultusunda, “profesyonel tek bir ekip” şeklinde ilaçlama hizmettinde bulunmaları ana hedefimizdir.

       PROFESYONEL İLAÇLAMA SERVİSİMİZ

      Haşere mücadele ve kontrol yöntemleri bir halk sağlığı hizmetidir. Radikal ilaçlama etkin bir ilaçlama için insektisit bilgisi,ekoloji, fiziki yapı,uygulama teknikleri,sağlığa etkisi bilgileri yanında ,güvenlik, garanti değerlendirme ve belgeleme yapar.Bu yeterliliği ancak yetkili ve tecrübeli kuruluşlar verebilir.

 

Bu konudaki uzmanlığımız ve tecrübemiz ile en iyi servis olma iddiasındayız.

Temel taşımız teknisyenlerimize düzenli aralıklarla bilgi, araştırma, uygulama eğitimleri verir ve titizlikle denetleriz.

     

        Uygulama Aşamasında:

Epidemiyolojik, biyolojik ve fiziki araştırma,

Tesis ve verilerin analizi,

Zaralıyı tanıma, teşhis etme ve geliş yerlerini araştırma,

Kurumunuza özel hazırlanmış programı uygulamaya nasıl konacağını öğretmek,

Sanitasyon  şartlarının ayarlanmasının sağlanması.

Bilinçli Eğitim, uygulama bize başarı size kaliteli bir ortam sunar.

Başarı ve kalitemizi engelleyecek hiçbir riske olanak tanımayız.

 

 İLAÇLAMA EĞİTİM PROGRAMI 

İlaçlama ve kaliteyi güvence altına almanın tek yolu sürekli eğitimdir. Radikal ilaçlama olarak çalışanlarımıza bu eğitimi aşağıdaki başlıklar altında veriyoruz.

  • Yönetici Eğitimi
  • Personel Eğitimi 
  • Temel Eğitimi
  • Uygulamalı Eğitim
  • Kişiler arası iletişim
ÜST