(0216) 476 13 12

Sosyal Medyada Biz}

2019 Yaz Kampanyası %25 indirim!
İndirimli hizmetlerimiz için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.
İlaçlama Fiyatları

Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama hizmetinde bir çok ilaçlama çeşidi vardır. Bahçede fare ilaçlama, salyangoz ilaçlama, karınca ilaçlama, uçan haşere ilaçlama, akrep ilaçlama ve çıyan ilaçlama uygulamaları yapılır.

Bahçe ilaçlamasında iç alanlara göre daha fazla bilgi ve tecrübe gereklidir. Bahçedeki ağaçlar,bitkiler,süs havuzları, bahçe mobilyaları, ekilen fideler olduğu için uygulanacak kimyasal doğru seçilmeli ve doğru dozajda kullanılmalıdır. Bahçe uygulamasında eğer sırt atomizeri ile uygulama yapılacaksa sabah saatleri veya akşam saatleri tercih edilmelidir.

Bahçenizde haşere ve kemirgenle mücadele etmek istiyorsanız yabani otları kestirmelisiniz. Ağaçlarınızın budama vakitleri geldiyse ertelememelisiniz. Etrafta kullanılmayan atıl durumda olan eşyaları atmalısınız. Bahçe ilaçlama esnası ve sonrasında köpek kedi veya başka hayvanınız varsa yuvalarından çıkmamalıdır.

Bahçe ilaçlamanın önemi her geçen gün artmaktadır. Çünkü bahçe de yaşayan uçan haşereler, kemirgenler ve haşereler hastalık taşırlar. Hastalıkları sizlere ailenize ve evcil hayvanlarınıza bulaştırırlar.

Bahçe ilaçlama fiyatları hedef haşere türüne göre ve bahçenin metrekaresine göre değişmektedir. Bahçe ilaçlama fiyatları 150 TL  – 500 TL arasında öngörülen fiyatlardadır.

Radikal ilaçlama bahçe ilaçlamasında tecrübeli firma olup, bir çok bahçe ilaçlamasını başarılı ile gerçekleştirmiştir. Radikal, sağlık bakanlığının onayladığı kimyasallar kullanmaktadır. Biyosidal ürün uygulama ruhsatına sahiptir.

17 Ocak 2015
3.506 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN