(0216) 476 13 12

Sosyal Medyada Biz}

2019 Yaz Kampanyası %25 indirim!
İndirimli hizmetlerimiz için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.
İlaçlama Fiyatları

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama için doğru adrestesiniz. Radikal ilaçlama olarak birikmiş tecrübemizle evlerdeki çözülemeyen haşere şikayetlerini çözmekteyiz.

Evlerde en sık görülen hamamböceği sorunudur. Ayrıca çiyan, akrep, gümüşçün en sık görülen haşere türleridir.

Ev ilaçlama nasıl yapılır?

Ev ilaçlama yöntemleri şikayet olan haşere türüne göre değişkenlik gösterir. Çoğunlukla kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri ile ilaçlanmaktadır.

Ev ilaçlama sonrası evden çıkmalı mıyım?

Kokusuz ve jel ilaçlamalarda evden çıkma durumu evde yaşayanların durumlarına göre değişir. Evde yaşayanlarda solunum rahatsızlığı (astım,koah,solunum yetersizliği,kronik rahatsızlık) varsa evden çıkılmalıdır. Kedi köpek gibi evcil hayvan varsa ya çıkarılmalı ya da kontrol altında tutulmalıdır. Kuş ve balıklar için kimyasallar oldukça toksittir. Kuşlar dışarı çıkarılmalı balıklar ise ıslak bir örtüyle üzeri örtülmelidir.

Ev ilaçlama yaptıracağım. Ne zaman temizlik yapmalıyım?

Kokusuz ilaçlamalarda temizlik ilaçlama öncesi yapılmalıdır. Süpürme işlemi ve ıslak temizlik ev ilaçlama öncesinde bitirilmelidir. İlaçlama sonrası 3 – 7 gün ıslak temizlik istenmemektedir.

Güvercin biti,pire,tahtakurusu ilaçlama uygulamaları çoğunlukla kokulu veya evin terk edilmesi gereken kimyasallarla ilaçlanır. Evin kapalı kalma süreleri yine evin şartlarına göre değişmektedir.

En iyi ilaçlama firması ile çalışmak istiyorsanız mutlaka ruhsatlı firma tercih etmelisiniz. İlaçlama firması ve uygulayıcı personel şikayet olan haşerenin davranış modellerini ve biyolojik yapısını çok iyi bilmelidir. Radikal ilaçlama sizlere garantili hizmet vermektedir.

Ev ilaçlama fiyatları uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre ve sorun olan haşere türüne göre değişkenlik göstermektedir. Öngörülen ev ilaçlama fiyatları aşağıdaki gibidir.

Ev ilaçlama fiyatları İLK UYGULAMAİKİNCİ UYGULAMA
0-100 metrekare 140  TL%15 İNDİRİMLİ
100-120 metrekare160 TL%15 İNDİRİMLİ
120-140 metrekare180 TL%15 İNDİRİMLİ
140 ve üzeriTeklif isteyinizTeklif isteyiniz
Ev ilaçlama fiyatları
17 Ocak 2015
8.507 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN