(0216) 476 13 12

Sosyal Medyada Biz}

2019 Yaz Kampanyası %25 indirim!
İndirimli hizmetlerimiz için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.
İlaçlama Fiyatları

Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama hizmeti sağlık bakanlığından biyosidal ürün uygulama ruhsat izni alan firmalar tarafından yapılmalıdır.

Hastanelerde hastaların bulunduğu, giriş çıkış yaptıkları ve yattıkları alanlarda bitkisel haşere mücadele ürünleri kullanılmalıdır. Bu alanlar da ilaçlama pompasının basıncı düşük olmalıdır. Buradaki amaç hastane içerisindeki hasta ve yakınlarına aynı zamanda hastane çalışanlarına ilacın sıçramaması; ekipmanlarla temas edip kontaminasyon yaşanmamasıdır.

Diğer alanlar otopark,kazan dairesi, wc, temizlik depoları, arşiv vb. yerler onaylı kimyasallar ile en a 2 bar basınç ile ilaçlanmalıdır.

Hastane kemirgen ilaçlamasında fare geçiş alanları ve barınma alanları belirlenir. Belirlenen noktalara kemirgen istasyonları yerleştirilir. Bu istasyonlar özel kilitli olup ilaçlama personeli tarafından açılabilir. Ayrıca üzerilerine dokunulmaması ve yerinden oynatılmaması için yapışkanlı uyarı etiketleri yapıştırılır. Yemekhane ve kiler alanlarında kimyasal içermeyen yapışkanlı yakalama istasyonları kullanılır.

Hastene dış alanında sinek ilaçlama için larvasit alanları belirlenmeli ve uygun mevsim zamanlarına göre periyodik ilaçlaması yapılmalıdır. Dışarıdan içeriye sinek saldırısını önlemek için giriş kapılarına hava perdesi veya makınası takılmalı, camlarda sineklik yoksa taktırılmalıdır.

Hastane ilaçlama fiyatları 300 TL – 900 TL arasında değişkenlik gösterir. Hastane ilaçlama fiyatları alanın büyüklüğü, ilaçlama periyodu, alınacak haşere kontrol hizmetinin türüne göre değişkenlik gösterir. Hastane ön keşif için bizlere (216) 476 13 12’den ulaşabilirsiniz.

17 Ocak 2015
2.600 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN