(0216) 476 13 12

Sosyal Medyada Biz}

2019 Yaz Kampanyası %25 indirim!
İndirimli hizmetlerimiz için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.
İlaçlama Fiyatları

Site / Toplu Konut İlaçlama

Site / Toplu Konut İlaçlama hizmetinde periyodik servisin önemi yüksektir. İç ve dış alanda uygulamalar yapılması gerekir. Haşere ve kemirgen ilaçlaması aylık düzenli olarak aksatılmamalıdır.

Sitelerde haşere ve kemirgen ilaçlamasının yanında uçan haşereye yönelik larvasit uygulamaları ve dış alanda sinek ilaçlamaları ihtiyacı vardır. Larvasit uygulamaları sitenin genelinde inceleme yaparak larvasit bölgeleri tespit edilmeli ve periyotları mevsim ve ortam şartlarına göre belirlenmelidir.

Site ve toplu konutlarda apartmanların ortak kullanım alanları çatı, merdiven, asansör boşlukları, kazan daireleri, asansör makina daireleri,sığınaklar vb. yerler kokusuz ilaçlama yöntemi ile yapılmalıdır. Kemirgene yönelik yem istasyonları kurulup periyodik olarak kontrolleri yapılmalıdır.

Site ilaçlama hizmeti veren firmanın bu konuda tecrübesi ve referansları olmalıdır. Uygulayıcı personelin haşere, kemirgen ve uçan haşere biyolojik yapılarını ve davranış modellerine hakim olmalıdır.

Radikal ilaçlama, bir çok siteye periyodik site ilaçlama hizmeti vermektedir. Uzman kadrosu ve birikmiş tecrübesi ile sektörün öncülerindendir.

Site ilaçlama fiyatları 300 TL – 700 TL (öngörülen) arasında değişkenlik gösterir. Site ilaçlama fiyatları alınacak hizmetin türleri ve sitenin alanına göre belirlenir. Periyodik ilaçlama hizmeti alan site veya toplu konutlar özel fiyatlar sunmaktayız. Bizlere (216) 476 13 12’den ulaşabilirsiniz.

17 Ocak 2015
1.948 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN