(0216) 476 13 12

Sosyal Medyada Biz}

2019 Yaz Kampanyası %25 indirim!
İndirimli hizmetlerimiz için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.
İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek İlaçlama Fiyatları belirlenmesinde bir kaç unsur vardır. Her yere, her şikayet olan böcek türüne göre aynı fiyat verilemez. Bunun nedenleri ;

  • Kullanılacak kimyasal türü,
  • Kullanılacak kimyasalın kalitesi,
  • Kullanılacak kimyasalın dozajı,
  • İlaçlama yöntemi,
  • İlaçlamanın kaç defa yapılacağı,
  • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi,
  • Şikayet olan böcek türü.

Yukarıdaki bu 4 madde böcek ilaçlama fiyatlarını belirler.

Müşterilerimiz bize ulaştıklarında sorun olan haşere türünü ve ilaçlama yapılacak alanın metrekaresini sormaktayız. Bu hususlar üzerinden fiyat vermekteyiz.

Evlerde sıklıkla gözüken hamamböceği sorunları için 100 metrekareye kadar 2020 böcek ilaçlama fiyatları 139 – 169 TL’dir. Hamamböceklerinin yumurtalarına hiçbir kimyasal etki edip öldürmez. Dolayısıyla çoğu hamamböceği şikayetinde ikinci uygulama şart olmaktadır. İkinci ilaçlama gerekliliğini evinizde tekniker arkadaşlarımız inceleme sonunda karar vermektedirler. Eğer evinizde ciddi yoğunluk varsa, ilaçlama esnasında metamorfoz durumu tespit edilirse ikinci uygulama gereklidir. Bazı durumlarda ise ilk ilaçlama sonrası fiziksel önlemler alınması gereklidir. Örneğin yarık çatlakların kapatılması, gider kapağı ve lavabo süzgeçi alınması vb. bir çok fiziksel tavsiyeler gerekir. Bu fiziksel korunmalardan sonra ikini ilaçlama gerekebilir.

Evinizde bir tahtakurusu şikayetiniz varsa, gece ısırılıyorsanız ve sabah kalktığınızda ısırılmışsanız tahtakurusu ilaçlama fiyatlarımız 100 m. 200 TL’dir. İlaçlama yapılacak alan büyüdükçe böcek ilaçlama fiyatı değişmektedir. Tahtakurusunda çoğunlukla iki uygulama gerekli olup alınması gereken fiziksel önlemler tahtakurusu ilaçlamasında kaçınılmazdır.

Ev Hamamböceği ilaçlama fiyatlarıBİRİNCİ İLAÇLAMAİKİNCİ İLAÇLAMA (gerekli ise)
0-100 metrekare 140 TL%15 İNDİRİMLİ
100-120 metrekare160 TL%15 İNDİRİMLİ
120-140 metrekare18O TL%15 İNDİRİMLİ
140 ve üzeriTeklif isteyinizTeklif isteyiniz
Böcek ilaçlama fiyatları 2020

Evlerde hamam böceği ilaçlama öncesi ve sonrası uyuması gereken hususlar,temizlik,fiziksel önlemleri ilaçlama teknikerlerimiz tarafınıza aktarır. Ev ilaçlamaları çoğunlukla kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri ile ilaçlanır. Tabi ki uygulama yöntemleri sorun olan haşere türüne ve evinizin fiziki yapısına göre değişebilir.

Ev tahtakurusu ilaçlamaBİRİNCİ İLAÇLAMAİKİNCİ İLAÇLAMA 
0-100 metrekare 200 TL%10 İNDİRİMLİ
100-120 metrekare220 TL%10 İNDİRİMLİ
120-140 metrekare24O TL%10 İNDİRİMLİ
140 ve üzeriTeklif isteyinizTeklif isteyiniz
böcek ilaçlama fiyat

Tahtakurusu ilaçlama öncesi ve sonrasında uyulması gereken hususlar vardır. Tahtakurusu ilaçlamasında ilaçlama firması ve müşteri uyumlu çalışması ilaçlamanın başarısı için çok önemlidir. Tahtakurusu tembel bir haşeredir. Özellikle yatak odası ve oturma odasında görülür. Bunun nedeni insana yakın şekilde konaklamasıdır. Yaşam evreleri geçişlerinde mutlaka kan emmek zorundadırlar. Tahtakurusu ilaçlaması doğru bir süreç izlenmez ise başarısızlıkla sonuçlanır. Tahtakurusu ilaçlama fiyatları bazı firma görünümlü kişiler tarafından ucuza yapılmaktadır. Bunun sonucunda tahtakurusu sorunları bitmemektedir. Radikal ilaçlama tahtakurusu şikayetinde süreci müşterilerine anlatır. Radikal ilaçlama tahtakurusu ilaçlamasında başarı oranı yüksek bir firmadır.

Ev pire ilaçlamaBİRİNCİ İLAÇLAMAİKİNCİ İLAÇLAMA 
0-100 metrekare 180  TL%15 İNDİRİMLİ
100-120 metrekare210 TL%15 İNDİRİMLİ
120-140 metrekare24O TL%15 İNDİRİMLİ
140 ve üzeriTeklif isteyinizTeklif isteyiniz
böcek ilaçlama fiyatları

Pire ilaçlamaları öncesinde evin temizlenmesi, halıların süpürülmesi, evcil hayvan varsa ilaçlamayla eş zamanlı veterinere getirilmesi vb. durumlar vardır. Pire ilaçlama öncesi ve sonrası uyulması gereken hususlar pire ilaçlamasında çok önemlidir. Halıların ve önlü arkalı süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi bu bölgelerde pire larvalarının vakumla kırma işlemi yapılması içindir. Evcil hayvanların eş zamanlı ilaçlanması pireden temizlenen eve hayvanın bir daha pire yaymaması içindir. Eğer evinizde antre, depo gibi bir oda varsa mutlaka bu oda naturel hale getirilmeli ve ilaçlanmalıdır. Pire ilaçlama tecrübe gerektirir.Detaylar için (216) 476 13 12’den bizlere ulaşabilirsiniz.

İşletmelerde,fabrikalarda,restoran,cafe vb. işyerlerinde böcek ilaçlama fiyatları periyodik ilaçlama olması gerektiği için özel böcek ilaçlama fiyatları verilir. Fabrika, çoklu şube, imalathane vb. yerler keşif gerektirir. Bu tip işletmelerde periyodik servis ihtiyacı vardır. Çünkü işletmeye sürekli olarak mal giriş çıkışı haşere veya kemirgenin işletmeye taşınacağı anlamına gelir. Fiziksel durumların düzeltilemediği yerlerde de mutlaka periyodik servis ihtiyacı vardır. İşletmelerde gerek alan büyüklüğü gerek kuruluş itibariyle düzeltilemeyen fiziksel durular periyodik ilaçlama ile giderilir. İşletmelerde alınacak periyodik ilaçlama hizmeti iş yerinin maddi kayıplarını engeller. Haşere veya kemirgenin iş yeri demirbaşlarına verdiği zarar üretimin durmasın, pahalı cihazların arızalanmasına sebep olabilir. Ya da müşterinin önüne çıkan bir haşere veya kemirgen hem müşteri memnuniyetsizliği oluşturur hem de maddi ciro kayıplarına neden olur. Detaylar ve Keşif için bizlere (536) 651 51 60′ tan ulaşabilirsiniz.

Villa ilaçlama fiyatları öngörülen 450 – 600 TL arasındadır. Villanın büyüklüğüne göre fiyat değişikliği olabilir. Villa ilaçlamasında bahçeyle beraber uygulama yapılması önerilir. Bahçe de sivri sinek, tatarcık vb. uçan haşerelere yönelik uygulama villa bahçelerinin yeşillik ve ağaçlar nedeniyle yapılmalıdır. Villa sahipleri özellikle akşam bahçe de otururken uçan haşereler tarafından ısırıldığına yönelik şikayet etmektedirler. Çünkü sabah ve akşam saatlerinde daha aktif olan uçan haşereler gün içinde ağaçlık ve yeşil alanların içerinde dinlenirler. Bahçe de akrep, çiyan, kene gibi haşerelere yönelik ilaçlama fayda sağlar. Villa giriş katlarında açılabilir kapılar olduğundan bu tip yapılar haşerenin dışarıdan içeriye saldırısına müsaittir. Beton zemin ile toprağın buluştuğu yerlere mutlaka uygulama yapılmalıdır. Keneye yönelik tüm yeşil alan tarama yöntemi ile ilaçlanmalıdır. Bahçenin bakımı yaptırılmalı özellikle uzun yabani otlar kısaltılmalıdır.

Piyasanın altında fiyat veren firma görünümlü yerlere itibar etmeyiniz. Kaliteli kimyasal ve tecrübe birikimi olan, sağlık bakanlığının vermiş olduğu biosidal ürün uygulama ruhsatı sahibi firmaları tercih ediniz.

Radikal ilaçlama halk sağlığı alanında ruhsatlı bir firmadır. Radikal, sağlık bakanlığının onay verdiği kimyasallar kullanır. Bu kimyasallar dışında onaysız kimyasal kullanmayacağına dair taahhüt eder.

Radikal ilaçlama birinci sınıf kimyasal haricinde kimyasal kullanmaz. Bayer marka, syngenta, basf, cdl kimya markalarının ürünleri kullanılmaktadır.

30 Temmuz 2019
1.452 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN