(0216) 476 13 12

Sosyal Medyada Biz}

2019 Yaz Kampanyası %25 indirim!
İndirimli hizmetlerimiz için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.
İlaçlama Fiyatları

Tahta Kurdu İlaçlama

Tahta Kurdu İlaçlama

Tahta Kurdu genellikle isminden dolayı tahtakurusu ile karıştırılır. Bu durum tamamen isim benzerliğinden kaynaklanmaktadır. Tahtakurusu kan emerek beslenirler. Oysa ki tahtakurdu ağaç ve ürünlerinden beslenirler.

Tahtakurdunun en büyük özelliği gıcırtılı bir ses çıkarmasıdır. Bulundukları parkeyi, doğal eşyaları, mobilyayı öğütürler. Özellikle yarı mamülken kimyasal uygulamaya maruz kalmayan eşyalarda bulunurlar. Tahtakurdu insanları ısırmaz.

Evimde Tahtakurdu olduğunu nasıl anlayabilirim?

En belirgin özellikleri gıcırtı çıkarmalarıdır. Sürekli ve uzun zamandır ritmik bir halde gıcırtı sesi duyarsanız tahtakurdunun habercisidir. Bu sesi çıkarttığı esnada aslında bulunduğu alanı öğütmektedir. İkinci belirtisi ise yaşam alanlarının etrafında talaşlar oluşturmasıdır.

Tahtakurdu evime nasıl gelir?

Tahtakurdu evlerinize eşyalar içinde taşıma yoluyla gelirler. Özellikle doğal ağaç, doğal parke içlerinde gelirler.

Tahtakurdu özellikleri nelerdir?

Tahtakurdu genellikle serin ve nemli ortamı sever. Larva dönemi 24 ayı bulabilmektedir. Dişi tahtakurdu yumurtalarını yaşam alanları ve civarlarına bırakırlar. Yumurta bıraktıkları yeri güvenli bölge olarak seçerler.

Tahtakurdu ilaçlama fiyatları şikayet olan alaın büyüklüğü veya eşya durumuna göre değişmektedir. Tahtakurdu ilaçlama birikmiş bir tecrübe ve bilgi gerektirir. Radikal ilaçlama bir çok tahtakurdu şikayetlerine karşı çözüm geliştirmiş ve memnuniyet sağlamıştır.

30 Temmuz 2019
1.256 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN